Kargo & Teslimat

Kargo & Teslimat

Dağıtım bölgeleri: www.gemicizeytin.com tüm şehirlere dağıtım yapmaktadır. 

 *Tüm siparişlerde kargo ücretsizdir.

 *Kargolarımız YURTİÇİ KARGO firması tarafından teslim edilmektedir.

 *Sadece Pazar günleri teslimat yapılamamaktadır.

Tüm müşterilerimiz için teslimat sürelerini geciktirmemek adına şoförlerin teslimatı yapılan ürünleri denetleyemeyeceğini unutmayınız. Siparişinizde herhangi bir yanlışlık yapılmış ise lütfen info@gemicizeytin.com e-posta adresi aracılığıyla Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçiniz.

Kötü hava koşulları ve beklenmedik trafik sıkışıklıkları söz konusu olduğunda seçmiş olduğunuz teslimat sürelerini ertelemek veya askıya almak durumunda kalabiliriz. Bir erteleme yapılırsa müşteri hizmetleri temsilcimiz teslimat konusunda tarafınızı bilgilendirmek için telefon veya e-posta yoluyla size ulaşacaktır.

Siparişim kargoda eksik çıkarsa ne yapmalıyım?

Siparişinizi kontrol ettikten sonra imzalayarak teslim alınız. Eğer kargonuz da bir karışıklık ya da eksiklik varsa teslim almadan kargo görevlisine tutanak tutturarak kargoyu almadan geri iade etmelisiniz.

Siparişim kargoda hasarlı olarak çıkarsa ne yapmalıyım?

www.gemicizeytin.com’dan yapmış olduğunuz alışverişiniz ilgili kargo şirketi tarafından teslim alındığı andan itibaren, size teslim edildiği ana kadar kargo firması güvencesi altında olup, taşınma ambalajı ve kutusu zarar görmüş olan kargolarınız için kargo görevlisine hasar tespit tutanağı tutturmanız gerekmektedir.

Tüm sorularınız ve şikayetleriniz için www.gemicizeytin.com sitemizdeki iletişim sayfasından Destek Talebi oluşturabilir, info@gemicizeytin.com adresine mail atabilir veya 0224 573 50 45 numarasını arayarak mesai saatlerimizde 08.30-18:00 (Pazar hariç) müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.